top of page

Pravá ruka dostala pravú ruku a tou je Veronika. Aspoň spočiatku to tak bolo. Veronikine organizačné schopnosti však napredujú závratnou rýchlosťou, a tak jej prischli aj médiá. Pán Bujna, neváhajte ju kontaktovať!

 

Superschopnosťou “Idem, riešim.” prekvitá Tinka. Pod palcom má najmä dobrovoľníkov, vnímame však, že aj vďaka nej je v tíme harmónia a relatívny pokoj. Ten však nedopraje sebe a popri mnohých povinnostiach vymýšľa a realizuje všeličo ďalšie, napríklad aj Slow.

 

Byrokraciu na Slovensku má v malíčku Betka. Nikto z nás jej túto úlohu nezávidí, no ona ju plní s ľahkosťou a hlavne chladnou hlavou.

 

Grafické oddelenie tvoria grafický dizajnér Matej a inžinier architekt Sachel. Naše otvorené tvorivé mysle. Fakt vedia.

 

Makači! Makačov máme parádnych, riadia sa zvláštnym heslom: Vieme, dá sa, urobíme! Zbožňujú výzvy, nečakané situácie a neváhajú sa s nimi popasovať.  Plus majú svaly. Ďakujeme: Samo, Matúš, Peťo, Maco a Maťo. 

 

Svetielka, svetielka, všade samé svetielka. Hľadajte za touto prplačkou Miša! Okrem toho rieši urputné výzvy s elektrinou. A asi dobre, žijeme.

 

Šéfom baru je Andy. Odkedy ho máme, nechýbajú miešané drinky, mňam!

 

A ako by vyzeral festival bez dobrovoľníkov a dobrovoľníčok? No, nijako. Pomoc, na ktorú sa môžete spoľahnúť - na tej to často padá a stojí. A my stojíme aj vďaka Kike, Žofke, Adi a Sáre.

A! Instagramy, tiktoky a iné srandy počas dňa D - dievča z fachu - Katka!

Priestor_7_03_09-2022_0138-2.jpg
curve-web-2.png

Sme z Trenčína, zaujímame sa o umenie, kultúru a spoločenské diane a s nadšením organizujeme festival Priestor. ​

 

S nápadom niečo vymyslieť a zorganizovať prišla Terina. Spúšťačom bola aj jej semestrálna práca, a keďže mala skúsenosti s organizáciou trenčianskeho Gympelrocku, neváhala pretaviť myšlienku do reality. S nasadením rieši takmer všetko a starostlivo zadáva úlohy ďalším členom tímu. Neunikne jej žiadny deadline!

 

Jej pravou rukou a hlavnou dramaturgičkou je Natália. Komunikácia kapela-tím-kapela-tím-kapela-zvukár-kapela-tím-zvukár-kapela-tím a späť ju nenormálne napĺňa. Rada sa však montuje aj do všeličoho iného.

bottom of page